naphegyetterem.hu | Állásajánlataink

Állásajánlataink

Felszolgáló, pincér

Felszolgáló munkatársat keresünk 8 órás munkaidőbe, nappali műszakba, hosszú távra, teljes
munkaidős bejelentéssel, összeszokott csapatba.
Heti Kb. 40 óra /4 maximum 5 nap.

Feladatok:
– rendelés felvétele, rendezvényezés
– vendégek kiszolgálása
– A munkaterület és a vendégtér előkészítése nyitásra, a felszolgáláshoz szükséges eszközök
előkészítése
– terítés
– árukészlet alakulásának figyelemmel kísérése, bevételezés
– foglalások visszaigazolása

Elvárások:
– ápolt megjelenés, vendéglátás terén szerzett tapasztalat
– igényes, pontos, gyors munkavégzés
– kiváló kommunikációs képesség
– angol nyelv társalgási szintű ismerete
– még egy idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
– stabil munkahely, igényes környezet
– Versenyképes jövedelem
– Fiatalos, összeszokott, jó csapat

Munkavégzés helye: Naphegy Étterem és Terasz, I. kerület

Jelentkezni a lenti űrlap kitöltésével lehet. Kérjük töltsd fel az űrlapon keresztül fényképes önéletrajzodat!

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 31.

Szakács

Szakács munkatársat keresünk hosszú távra, teljes munkaidős bejelentéssel, összeszokott csapatba.
Munkavégzés: havi 15 nap.

Elvárások:
– szakács munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Oxygen Wellness Naphegy, I. kerület
Kérjük töltsd fel a fényképes önéletrajzodat az alábbi űrlapon.

Kérjük olvassa el az adatkezelési szabályzatot